Perfekcyjna mamuśka

Greentom Upp Classic – spacerówka przyszłości

Spacerówka o niebanalnym, rzadko, jeśli w ogóle, spotykanym dotąd kształcie, bezpieczna, wygodna, a do tego w całości wykonana z ekologicznych, pozyskanych z recyklingu materiałów. O Greentom Upp Classic śmiało można powiedzieć, że jest to spacerówka przyszłości.

Choć spacerówki Greentom Upp Classic pojawiły się w Polsce całkiem niedawno, już zdążyły zdobyć całkiem sporą rzeszę swoich zwolenników. Część osób została urzeczona ich niezwykłym, stylowym designem, inni kupili ją ze względu na podejście producentów, którzy uznali, że wózek ma być prosty i ekologiczny. I rzeczywiście, każdy element spacerówki wykonany został z przetworzonych, pozyskanych z recyklingu materiałów.

Greentom Upp Classic i jego elementy składowe

Rama

Greentom Upp w wersji Classic charakteryzuje się wyjątkowo lekką ramą. Cały wózek waży niewiele więcej ponad 7 kg. Co prawda zdarzają się wózki lżejsze od niego, jednak biorąc pod uwagę wielkość wózka i obszerność jego siedziska, stosunek wielkości do wagi wypada naprawdę korzystnie. Wózek prowadzi się wyjątkowo łatwo i przyjemnie. Jest też zwrotny i nie powinno stanowić problemu nawet prowadzenia go jedną ręką. Do tego spacerówka jeździ wyjątkowo cicho, co stwarza dodatkowy komfort zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Zdecydowanie na plus wypada też amortyzacja wózka, dlatego nawet jeżdżenie po wybojach nie powinno stanowić problemu dla maluszka.

Składanie spacerówki

Wózek składa się bardzo prosto. By to zrobić, wystarczy nacisnąć dwa boczne przyciski i pociągnąć rączkę spacerówki. Po złożeniu wózek osiąga rozmiary 72 x 55 x 25 cm i samodzielnie stoi w pozycji pionowej, co jest rzadko spotykane, ale bardzo wygodne w przypadku spacerówek. Dzięki takiej opcji spokojnie możesz zmieścić go do bagażnika samochodu właśnie w pozycji pionowej, zyskując tym samym wiele miejsca na inne bagaże. Opcja ta przydaje się również bardzo, kiedy konieczne jest przechowanie wózka w schowku, na strychu lub innym miejscu. Złożony i ustawiony w pozycji pionowej zdecydowanie mniej ulegnie zniszczeniu i zabrudzeniu, niż gdyby musiał zostać położony obiciem na podłodze.

Kosz

Wózek greentom wyposażony jest w spory, bo aż 10 litrowy kosz na zakupy. W rzeczywistości jednak jego dostępność jest nieco ograniczona przez ramę. Można sobie to zrekompensować zawieszając torbę lub organizer na specjalnie do tego celu przygotowanych haczykach, zamieszczonych na ramie.

Siedzisko wózka

Zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez producenta, wózek przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4,5 roku życia. Jednocześnie jednak producent zastrzega, że nie powinny jeździć nim dzieci o wadze większej niż 18 kg. Samo siedzisko jest dość szerokie, dlatego nawet starszemu dziecku będzie w nim wygodnie.

Siedzisko posiada regulację, dlatego, jeśli twój maluszek zaśnie w wózku, możesz je rozłożyć i pozwolić mu na drzemkę podczas spaceru.

Obicie wózka w przypadku ewentualnych zabrudzeń, można spokojnie ściągnąć i wyprać. Ponadto spacerówka została wyposażona przez producenta w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz plastikowy pałąk, który w razie potrzeby można odczepić.

Wózki Greentom Upp Classic posiadają bardzo bogatą kolorystykę. Zarówno jeśli chodzi o ramę, jak i o obicie można wybierać spośród szerokiej palety barw.

Ocena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge